Блог сім'ї, яка переїхала з великого міста жити в село

25 лютого 2017

2/25/2017 I volodymyr_shostak I    2 коментарів
Та як ми багато мали роботи по облаштуванню нашої домівки, також моя робота, то не було багато часу щоб приділяти увагу заробітку на селі. Але ідеї були, та і є, з чого почати, що вирощувати, які поступово буду втілювати, а ось першим заробітком для нас став ярий часник. Звичайно фермери будуть сміятися, але ми цього року продали 40 кг. ярого часнику по 75 грн. через оголошення в інтернеті, ще лишили на садіння і роздали ....

На селі можна заробляти, а чи вистачатиме то на життя, оце питання. Ви тільки уявіть, скільки всього треба продати, щоб наприклад заробити 60 тис. грн. в рік (5000 грн. в місяць, середня зарплата по Україні). З цього випливає, що потрібно масштаби і не тільки, а ще також ідеї, що саме вирощувати, вигодовувати...

І тут при масштабах постає найголовніше, це капітоловкладення, чудес не буває, щоб реально заробляти треба не просто, наприклад, тепличку на 5 метрів, а на всі 50... 100 м, а це не малі гроші і де їх зараз взяти... і так далі.

Одним словом, щоб жити тільки з села, треба не тільки важко працювати, мати терпіння, ризикувати але і мати стартовий капітал.

Маю мрію заробляти тільки на селі, а чи це вдасться, подивимось.

P.S. Зауваження, пропозиції, ідеї, та як можна заробляти на селі .... радо розгляну.


2 коментарі:

  1. Можна заробляти, надаючи якісь послуги, з якими труднощі в селі: налаштування і ремонт комп'ютерної техніки, підключення до мережі Інтернет і т.п.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Я це все роблю, але безкоштовно, за бартер ))), потім молочним віддячують чи також якоюсь послугою ))).

      Видалити